Konesko Autotarvik OÜ, Aadress: Aiandi tee 21, 74001 Viimsi, Harjumaa Tel/Faks: 601 1695, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Maasturite sahad

Lumesahkade valmistamisel kasutame alumiiniumit, kuumtsingitus terast ja kulumiskindlat kummi. Nii tagame Sulle lumelükkamisel abivahendi, mis peab kaua vastu ning näeb ka peale soolatatud teede lükkamist hea välja.  Toote loomisel saime inspiratsiooni viimaste aastate lumerikastest talvedest, kus olime ise hädas lume rookimisega ning sellest tõeliselt tüdinud. 

Lumesahk on registreeritud tööstusdisainilahenduste registris.

Teeme sahkasid koos kinnitustega allkirjeldatud automudelitele. Nimekiri täiustub pidevalt  ja kui Sa ei leia siit nimistust oma sõidukit, siis meie töökojas valmib saha kinnitusraam Sinu sõidukile kohapeal 4-5 tunniga.

Meie lumesahad on kogunud juba populaarsust ja leidnud ära märkimist televisioonis. Kanal2 saates „Roolivõim“ käsitleti meie loodud lumesaha omadusi pikemas lõigus. Vaata siit!

Tore oli ka ETV saates „Ringvaate“ lume lükkamise võistlus meie lumesaha ja Jüri Muttika vahel.  Arva ära kes võitis? Võistlusele saad kaasa elada siin!